• ceny od 130 Kč
  • změna tarifu zdarma
  • změření signálu zdarma
  • rychlost instalace a individuelní přístup našeho personálu 
  • 10 let pro vás zajišťujeme spolehlivé internetové připojení.
Komplexní služba
Krom zajištění rychlého připojení k internetu vám rádi opravíme váš počítač, nastavíme domácí i firemní počítačovou síť.
Stahování bez omezení
Nedáváme svým zákazníkům žádné limity na přenos dat. Užívat si tak můžete stahování bez omezení.
Rychlost a stabilita
Víme, že to co chcete, je rychlé a stabilní připojení k internetu. Proto je právě rychlost a stabilita naší sítě našim hlavním cílem.
Podpora 365/24/7 
Držíme nad naší sítí dohled 365 dní v roce, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

 

Novinky

Přechod od jiného poskytovatele

Všem zákazníkům, kteří se rozhodnou přejít k naší společnosti nabízíme přechod zdarma a navíc první měsíc připojení zdarma. Také nadále přepojujeme klienty končící u spol. InternetHOME a máme pro ně speciální nabídku. Neváhejte nás kontaktovat pro více informací na tel. +420 777 031...

Rošiřujeme pokrytí - Mníšek

Vážení zákaznící, rozšířili jsme pokrytí v Mníšku u Liberce. Nyní nově pokrýváme ulice - Frýdlantská, Slunečná, Zadní, Polní, Nad Náhonem, Horní, Ke Křížkům, Tovární, Novoveská, Do Pískovny, V Kruhu, Okružní, Ke Střelnici, Na Kopečku, K Batimě, Spojovací Frýdlantská, Slunečná, Zadní, Polní, Nad...

Surfujte na internetu od Wifi Liberec zcela zdarma

Pokud nám doporučíte nového zákazníka, kterého připojíme - získáte automaticky měsíc internetu zdarma. Tato akce není omezená na počet doporučení - pokud tedy budete aktivní a dohodíte nám například 10 nových zákazníků - budete surfovat celý rok zdarma.