• ceny od 130 Kč
  • změna tarifu zdarma
  • změření signálu zdarma
  • rychlost instalace a individuelní přístup našeho personálu 
  • 10 let pro vás zajišťujeme spolehlivé internetové připojení.
Komplexní služba
Krom zajištění rychlého připojení k internetu vám rádi opravíme váš počítač, nastavíme domácí i firemní počítačovou síť.
Stahování bez omezení
Nedáváme svým zákazníkům žádné limity na přenos dat. Užívat si tak můžete stahování bez omezení.
Rychlost a stabilita
Víme, že to co chcete, je rychlé a stabilní připojení k internetu. Proto je právě rychlost a stabilita naší sítě našim hlavním cílem.
Podpora 365/24/7 
Držíme nad naší sítí dohled 365 dní v roce, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

 

Novinky

Výpadek služeb 7.3.2013

Vážení zákazníci, dne 7.3.2012 došlo kolem 17:00 hodiny k výpadku internetových služeb. Důvodem výpadku byl výpadek v elektrické distribuční soustavě ČEZ ve středních a severovýchodních Čechách. Výpadek jsme bohužel nemohli ovlivnit. Za způsobené komplikace a výpadek internetových služeb se...

Držíme stálé ceny

Navzdory zvyšujícím se provozním nákladům za energie a zvýšení sazby DPH na 21%, se nám pro vás podařilo udržet ceny za služby ve stejné výši jako loni. Stále pro vás platí nabídka v případě 3 zájemců v jednom objektu instalace zdarma.  

Nefunkčnost Youtube

Vážení zákazníci, v posledních dnech jsme zjistili částečnou nefunkčnost načítání videa na stránkách Youtube.com a Google Play. Problém však není na naší straně, ale na straně lokálního peeringu společnosti Google Ireland Limited. Problémem jsou postiženi desetitisíce uživatelů v České Republice....