• ceny od 130 Kč
  • změna tarifu zdarma
  • změření signálu zdarma
  • rychlost instalace a individuelní přístup našeho personálu 
  • 10 let pro vás zajišťujeme spolehlivé internetové připojení.
Komplexní služba
Krom zajištění rychlého připojení k internetu vám rádi opravíme váš počítač, nastavíme domácí i firemní počítačovou síť.
Stahování bez omezení
Nedáváme svým zákazníkům žádné limity na přenos dat. Užívat si tak můžete stahování bez omezení.
Rychlost a stabilita
Víme, že to co chcete, je rychlé a stabilní připojení k internetu. Proto je právě rychlost a stabilita naší sítě našim hlavním cílem.
Podpora 365/24/7 
Držíme nad naší sítí dohled 365 dní v roce, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

 

Novinky

Držíme stálé ceny

Navzdory zvyšujícím se provozním nákladům za energie a zvýšení sazby DPH na 21%, se nám pro vás podařilo udržet ceny za služby ve stejné výši jako loni. Stále pro vás platí nabídka v případě 3 zájemců v jednom objektu instalace zdarma.  

Nefunkčnost Youtube

Vážení zákazníci, v posledních dnech jsme zjistili částečnou nefunkčnost načítání videa na stránkách Youtube.com a Google Play. Problém však není na naší straně, ale na straně lokálního peeringu společnosti Google Ireland Limited. Problémem jsou postiženi desetitisíce uživatelů v České Republice....

Víte o zajímavém bodu?

Pokud si myslíte, že znáte zajímavý bod někde vysoko nebo si myslíte, že Váš dům je zajímavý pro rozsáhlé wifi pokrytí okolí Vás, neváhejte nás kontaktovat. Rádi za Vámi vyrazíme. Co můžete získat? Jakožto "poděkování" za umístění wifbodu nabízíme pronajímateli internet zdarma. Jak vypadá...