• ceny od 130 Kč
  • změna tarifu zdarma
  • změření signálu zdarma
  • rychlost instalace a individuelní přístup našeho personálu 
  • 10 let pro vás zajišťujeme spolehlivé internetové připojení.
Komplexní služba
Krom zajištění rychlého připojení k internetu vám rádi opravíme váš počítač, nastavíme domácí i firemní počítačovou síť.
Stahování bez omezení
Nedáváme svým zákazníkům žádné limity na přenos dat. Užívat si tak můžete stahování bez omezení.
Rychlost a stabilita
Víme, že to co chcete, je rychlé a stabilní připojení k internetu. Proto je právě rychlost a stabilita naší sítě našim hlavním cílem.
Podpora 365/24/7 
Držíme nad naší sítí dohled 365 dní v roce, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

 

Novinky

Surfujte na internetu od Wifi Liberec zcela zdarma

Pokud nám doporučíte nového zákazníka, kterého připojíme - získáte automaticky měsíc internetu zdarma. Tato akce není omezená na počet doporučení - pokud tedy budete aktivní a dohodíte nám například 10 nových zákazníků - budete surfovat celý rok zdarma.

Výpadek primární optické trasy

Vážení zákazníci,dne 25.7.2014 od 07:00 - 17:00 dojde k výpadku na naší primární optické trase z důvodu mimořádné údržby optického kabelu. Dodavatel našich služeb má celou tuto trasu zálohovanou ve stejné kapacitě z optické sítě vedené podél rychlostní komunikace R10.Vaše služby tedy nebudou...

ČT:D (Déčko) a ČT art již naladíte v Liberci

HD programy České televize plus nové programové okruhy ČT:D (Déčko), ČT art a také Retro Music Television jsou nově dostupné pro diváky v Jablonci nad Nisou a Liberci a okolí těchto měst. Pokud byste od nás potřebovali instalaci antény pro tyto programy jsme připraveni instalaci...