• ceny od 130 Kč
  • změna tarifu zdarma
  • změření signálu zdarma
  • rychlost instalace a individuelní přístup našeho personálu 
  • 10 let pro vás zajišťujeme spolehlivé internetové připojení.
Komplexní služba
Krom zajištění rychlého připojení k internetu vám rádi opravíme váš počítač, nastavíme domácí i firemní počítačovou síť.
Stahování bez omezení
Nedáváme svým zákazníkům žádné limity na přenos dat. Užívat si tak můžete stahování bez omezení.
Rychlost a stabilita
Víme, že to co chcete, je rychlé a stabilní připojení k internetu. Proto je právě rychlost a stabilita naší sítě našim hlavním cílem.
Podpora 365/24/7 
Držíme nad naší sítí dohled 365 dní v roce, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

 

Novinky

Hezké svátky

Přejeme všem klidné a pokojné prožití svátků vánočních v okruhu svých nejbližších a stabilní připojení, abyste mohli být blíže i těm, s nimiž zrovna nemůžete být.

DVB-T2 versus IPTV

Nadchází období, kdy se budete muset rozhodnout, zda zvolit televizní příjem prostřednictvím vysílání DBTV-T2, nebo IPTV (internetové televize), případně zvolit jiné alternativní řešení. Přechod změny v televizním vysílání je stanoven na první pololetí roku 2020, takže čas pro správnou volbu se...

ROZŠIŘUJEME POKRYTÍ - Horní Suchá, Ostašov

Vážení zákaznící,  rozšířili jsme pokrytí v Horní Suché a Ostašově. Nyní vás připojíme například v ulicích - Karlovarská, Ostašovská, Švermova, Křížanská rychlostmi až 100Mbit. V případě vašeho zájmu jsme vás připraveni neprodleně připojit. Volejte na telefon: +420 777 031 166 nebo 608...